Koledar srečanj in tekmovanj 2022

 

DRUŽINSKA TEKMOVANJA RD PESNICA V LETU 2022

 

17.4.2022 CAR Radehova

29.5.2022 družinska Trojica

5.6.2022 družinska Radehova

2.7.2022 nočno druženje Trojica

4.9.2022 družinska Trojica

11.9.2022 družinska Radehova

 

 

TEKMOVALNI RIBIŠKE ZVEZE SLOVENIJE ZA TEKMOVALNO LETO 2022
Državno prvenstvo U-15, U-20 in U-25  LRP
Tek.dan Datum KATEGORIJA Izvajalec RD Trasa Delegat Glavni sodnik Komisar
1 25. 06. 2022 VSE KATEG. RD RADEČE Hotemež ZELIČ Branko KMEZ Egidij
2 26. 06. 2022 RD RADEČE Hotemež ZELIČ Branko KMEZ Egidij
Državno prvenstvo člani, članice in veterani LRP
A  liga  – člani
1 23. 04. 2022 A LIGA M. SOBOTA Krašče ŠTEFANEC Ludvik VIDIC Zoran TERGLAV Franc
2 24. 04. 2022 A LIGA M. SOBOTA Krašče ŠTEFANEC Ludvik VIDIC Zoran TERGLAV Franc
3 14. 05. 2022 A LIGA PESNICA Trojica FAJDIGA Alojz PERKO Robi TERGLAV Franc
4 15. 05. 2022 A LIGA PESNICA Trojica FAJDIGA Alojz PERKO Robi TERGLAV Franc
5 17. 09. 2022 A LIGA RADEČE Hotemež ZELIČ Branko KNEZ Egidij TERGLAV Franc
6 18. 09. 2022 A LIGA RADEČE Hotemež ZELIČ Branko KNEZ Egidij TERGLAV Franc
7 01. 10. 2022 A LIGA SEVNICA Orehovo KOSMAČ Sandi KAJIČ Tomaž TERGLAV Franc
8 02. 10. 2022 A LIGA SEVNICA Orehovo KOSMAČ Sandi KAJIČ Tomaž TERGLAV Franc
B liga – člani
1 23. 04. 2022 B LIGA PESNICA Trojica FAJDIGA Alojz PERKO Robi SAMEC Jan
2 24. 04. 2022 B LIGA PESNICA Trojica FAJDIGA Alojz PERKO Robi SAMEC Jan
3 14. 05. 2022 B LIGA M. SOBOTA Krašče ŠTEFANEC Ludvik VIDIC Zoran SAMEC Jan
4 15. 05. 2022 B LIGA M. SOBOTA Krašče ŠTEFANEC Ludvik VIDIC Zoran SAMEC Jan
5 17. 09. 2022 B LIGA BRESTANICA Rožno BREGAR Zdravko ROJC Boštjan SAMEC Jan
6 18. 09. 2022 B LIGA BRESTANICA Rožno BREGAR Zdravko ROJC Boštjan SAMEC Jan
7 01. 10. 2022 B LIGA BREŽICE Brežice PEŠEC Ivan KAČ Roman SAMEC Jan
8 02. 10. 2022 B LIGA BREŽICE Brežice PEŠEC Ivan KAČ Roman SAMEC Jan
Veterani
1 03. 04. 2022 VETERANI M. SOBOTA Krašče PANKER Tadej ŠTEFANEC Ludvik JAVORNIK Bojan
2 22. 05. 2022 VETERANI SL. BISTRICA Pragersko AČKO Jože AČKO Sašo JAVORNIK Bojan
3 19. 06. 2022 VETERANI PTUJ Žabjak PETEK  Zvonko AČKO Sašo JAVORNIK Bojan
4 03. 07. 2022 VETERANI SEVNICA OREHOVO KOSMAČ Sandi KAJIČ Tomaž JAVORNIK Bojan
5 04. 09. 2022 VETERANI RADEČE Hotemež ZRIMŠEK Andrej MIKAC Robi JAVORNIK Bojan
6 09. 10. 2022 VETERANI BRESTANICA Rožno PETAKOVIČ Dejan ROJC Boštjan JAVORNIK Bojan
Liga posamezniki in članice
1 09. 04. 2022 ČLANI-ČLANICE M.SOBOTA Krašče ŠTEFANEC Ludvik VIDIC Zoran TERGLAV Franc
2 10. 04. 2022 ČLANI-ČLANICE M.SOBOTA Krašče ŠTEFANEC Ludvik VIDIC Zoran TERGLAV Franc
3 07. 05. 2022 ČLANI-ČLANICE PESNICA Trojica FAJDIGA Alojz PERKO Robi TERGLAV Franc
4 08. 05. 2022 ČLANI-ČLANICE PESNICA Trojica FAJDIGA Alojz PERKO Robi TERGLAV Franc
5 27. 08. 2022 ČLANI-ČLANICE RADEČE Hotemež ZELIČ Branko KNEZ Egidij TERGLAV Franc
6 28. 08. 2022 ČLANI-ČLANICE RADEČE Hotemež ZELIČ Branko KNEZ Egidij TERGLAV Franc
7 24. 09. 2022 ČLANI-ČLANICE BREŽICE Brežice KAČ Roman PEŠEC Ivan TERGLAV Franc
8 25. 09. 2022 ČLANI-ČLANICE BREŽICE Brežice KAČ Roman PEŠEC Ivan TERGLAV Franc
Kvalifikacije za B ligo
1 15. 10. 2022 KVALIF. B LIGA
2 16. 10. 2022 KVALIF. B LIGA
Regijsko prvenstvo  invalidi
1.
Državno prvenstvo  invalidi
1. 21. 05. 2022 VELENJE
Svetovna, evropska in regionalna tekmovanja
Datum Naziv Izvajalec udeležba strošek kotizacija €
POKAL DONAVA-JADRAN DA samoplačniško 1000
POKAL  DONAVA-JADRAN DA samoplačniško
23.7./24.7. SP KLUBI BELGIJA DA 1300
11.6./12.6. SP VET.-MASTERS MADŽARSKA 8500
6.8./7.8. SP-U-25 SLOVENIJA DA 7000
27. 08. 2022 POKAL RIBIČ in Alpe Jadran Maribor samoplačniško
10.9./11.9. SP ČLANI HRVAŠKA DA 6500
25.6./26.6. EP ČLANI PORTUGALSKA DA 6500
11.6./12.6. SP INVALIDI MADŽARSKA DA 1200
Predsednik TP
Brane ZELIČ
Predsednik TK
Bojan JAVORNIK